Bileteviniz.Com "online seyahat rehberiniz"
 
Bilgi ve Rezervasyon : 0 (212) 695 7373 | 0 (850) 466 1 466 | 0 (532) 755 0849
Bileteviniz Facebook Sayfası Bileteviniz Twitter Sayfası Bileteviniz Google Plus Sayfası
Sepetim | Ülke Rehberi | Sıkça Sorulan Sorular | Uçuş Bilgileri | Grup Rezervasyonu | Hakkımızda | Acente Girişi | İletişim
Saudi Arabian Airlines
İç Hat THY ve Anadolujet Biletleri İçin Tıklayınız
Saudi Arabian Airlines Uçak Bileti Sorgula
Nereden
Bölge ya da havalimanının ilk 3 karakterini yazıp, açılan listeden seçiminizi yapınız.
Nereye
Gidiş Tarihi Saat
Dönüş Tarihi Saat
1. Uçuş
Kalkış Yeri
Varış Yeri
Uçuş Tarihi
2. Uçuş
Kalkış Yeri
Varış Yeri
Uçuş Tarihi
 
3. Uçuş
Kalkış Yeri
Varış Yeri
Uçuş Tarihi
 
4. Uçuş
Kalkış Yeri
Varış Yeri
Uçuş Tarihi
Uçuşlar      Uçuşlar
Sınıf
Havayolu
Lütfen Yolcu Sayılarını Seçiniz Diğer Yolcu Tipleri
Yetişkin Çocuk Bebek
Lütfen Çocuk Yaşlarını Giriniz (3-12)
1. Çocuk 2. Çocuk 3. Çocuk 4. Çocuk
Genç Öğrenci 65+ Yaş Denizci
Duyurular
 

Saudi Arabian Airlines Online Uçak Bileti ve Seferleri

 
Kurallar
 

Saudi Arabian Airlines Genel Kuralları

 

    Saudi Arabian Airlines Bilet Ücreti ve Seçilen Parkur

 

Bilet ücretleri yolculuğun başladığı ülkede geçerli olup, bilet başka bir ülkeden satın alındığında; bilet ücreti, ücretin kuralı ve sezonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

    Web Sitemiz aracılığıyla Saudi Arabian Airlines ‘ndan yapacağınız rezervasyonlarda bir defada en fazla dört yolcu ve dört uçuş için rezervasyon yapma imkânı bulunmaktadır. Saudi Arabian Airlines Online Biletlerini ve rezervasyonlarını web sayfamız üzerinden değişiklik yapılması ve iptal edilmesi mümkün değildir. Rezervasyon ve Parkur değişikliği işlemlerini  +90 (212) 695 7373 nolu çağrı merkez aracılığıyla yapabilirsiniz. Uluslar arası sivil havacılık dilinin ve otomatik veri tabanının İngilizce olması nedeniyle Saudi Arabian Airlines Dış hat ücret notları Türkçe olarak görüntülenmemektedir. Saudi Arabian Airlines bilet bedeli, yolculuğun başladığı ülkeye göre belirlenen para birimi cinsinden hesaplanır.

 

Havaalanı Kontrolü

 

·        Saudi Arabian Airlines Taşıma Genel Şartlarına, trafik belgelerinin doğru kullanımına uyulup uyulmadığı konularında kontroller yapıp, gerekli durumlarda kullanılan ile kullanılması gereken fiyat arasındaki farkı talep etme hakkını saklı tutar. Bu talebin reddedilmesi durumunda ise yolcu uçağa alınmaz.

 

Saudi Arabian Airlines Ödeme

 

Kredi Kartı ile Ödeme

Saudi Arabian Airlines Güvenlik nedeni ile rezervasyon sırasında kredi kartınızın üç haneli güvenlik kodunu (CVC Numarası) girmeniz istenecektir. Güvenlik kodu kredi kartınızın arkasında, imza hanesinde bulunan kredi kartı numarasından sonra yer alan son üç rakamdır.

 

      Saudi Arabian Airlines bilet alımını onayladığınızda bilet tutarı ( vergi ve diğer masraflar dâhil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartının sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunluluğu yoktur. Web Sitemiz aracılığıyla Saudi Arabian Airlines ‘ndan yapılan rezervasyon ve bilet fiyatları yalnızca kredi kartı ile online alımlarda geçerlidir, şubelerimiz ve çağrı merkezimizden alınan biletlerde farklı servis bedeli uygulanmaktadır. Yolcunun, Saudi Arabian Airlines bileti üzerinde değişiklik/iptal/iade talep etmek üzere ofisimize, çağrı merkezimize başvurması durumunda işlemi gerçekleştirdiği bilgileri teyit etmesi veya kimlik ibrazında bulunması istenmektedir. Saudi Arabian Airlines biletleri için internet üzerinden alınan ödemelerde sadece Visa ve MasterCard kabul edilmektedir. Bu işlemlerin tümünde 3D Secure güvenlik doğrulaması yapılmaktadır. Saudi Arabian Airlines biletleri için internet sayfamızda bazı bankaların kampanya ve dönemlere göre taksit seçenekleri gibi olanaklar sunulmaktadır.

 

3D Secure

 

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir. Sistemin Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına “Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

 

3D Secure Uygulamasına nasıl üye olabilirim?

 

·        Sisteme kayıt olmak çok kolaydır.

·        Kartınızı çıkaran banka 3D Secure uygulamasını destekliyor ise ister alışveriş öncesinde ister alışveriş sırasında açılacak olan 3D Secure penceresi aracılığıyla sisteme kayıt olabilirsiniz.

·        Kayıt sırasında, yalnızca 3D Secure işlemlerde kullanacağınız bir şifre ile kişisel bir mesaj tanımlamanız gerekmektedir.

·        Kayıt olduktan sonra alışveriş işleminize kaldığınız yerden devam ederek işlemi güvenli bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

 

Uygulama Nasıl Çalışmaktadır?

 

·        Web sayfamızın online bilet bölümünden Saudi Arabian Airlines bileti alımı gerçekleştirmek üzere uçuş, yolcu ve kart bilgileri girilir.

·        Kartla yapılan işleme onay alınması aşamasında, ekrana çıkan pencerede 3D Secure işlemlerde görüntülenmek üzere daha önceden tarafınızca belirlenmiş olan kişisel mesaj görünür. Bu mesaj işlemin bankanız tarafından onaylanmakta olduğunu gösterir.

·        Ekrandaki ilgili alana 3D Secure işlemlerde kullandığınız şifrenin girilmesi gerekmektedir.

·        Şifrenin doğrulanmasının ardından işlem bankadan onay alınarak sonuçlandırılır.

·        Böylelikle ödeme işlemi güvenli bir biçimde tamamlanır ve kart sahibi Saudi Arabian Airlines bilet alım sayfasına geri döner.

 

Teslimat Seçenekleri

 

·        Web sitemizde Saudi Arabian Airlines elektronik bilete uygun biletler düzenlenmektedir.

·        Elektronik bilete uygun biletlerin her hangi bir şekilde basılı evrak ihtiyacı bulunmamaktadır.

·        Rezervasyon Numaranız, Bilet Numaranız ve Kimliğiniz ile Saudi Arabian Airlines ‘nın belirlemiş olduğu sürelerde havaalanında olmanız yeterlidir.

·        Web sayfamız üzerinden yapılan bütün işlemler sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresine biletleriniz e-posta olarak gönderilmektedir. E-Posta servisinde doğabilecek aksaklıklardan şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve hak iddia edilemez.

 

Fatura Teslimatı

 

·        Web sayfamızdan Saudi Arabian Airlines bileti satın alırken girmiş olduğunuz fatura bilgilerine faturanız gönderilmektedir.

·        Faturanın ulaşmaması ve doğabilecek teknik aksaklıklarda +90 (212) 695 7373 nolu çağrı merkezimizi arayarak muhasebe departmanı ile görüşmeniz gerekmemektedir.

·        Fatura düzenlenmiş Saudi Arabian Airlines biletinin iptal edilerek iade talep edilmesi durumunda fatura düzenlenmiş, tüzel kişi/firmanın yapılacak iade miktarı kadar tarafımıza iade faturası düzenlemesi gerekmektedir,  düzenlenen iade faturasının aslı muhasebe departmanımıza ulaşıncaya kadar hesaplanmış olan iade tutarı iade edilmeyecektir.

·        Oluşabilecek aksaklıklardan şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve hak iddia edilemez.

 

Sadece Rezervasyon

·        Web sayfamız üzerinden Saudi Arabian Airlines rezervasyonu yapabilmek için 48 saat den fazla süre kalması gerekmektedir.

·        Saudi Arabian Airlines uçuşları için oluşturulan ön rezervasyonlarda bir problemle karşılaşılmaması için, bilet kesiminin son dakikalara bırakılmaması, opsiyon süresinden en az iki saat önce biletleme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

·        Web sayfamız üzerinden yapılan Saudi Arabian Airlines ön rezervasyonlarında, her bir yolcu varış/çıkış parkuru ve birbirine yakın tarihler için yalnızca bir koltuk için yer tutma hakkına sahiptir.

·        Saudi Arabian Airlines aynı yolcu için çift rezervasyon/çift segment/ alternatif segment oluşturulması durumunda mevcut rezervasyonları opsiyon sürelerinden önce iptal edebilme hakkına sahiptir. Bu gibi hatalardan doğacak mağduriyetlerde Web sayfamız ve Şirketimiz sorumlu tutulamaz.

·        Saudi Arabian Airlines Opsiyon süresi geçmiş her türlü ön rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

·        Saudi Arabian Airlines teknik alt yapısı izin verdiği sürece web sayfamız üzerinden ön rezervasyonunuzu elektronik bilete çevirebilecektir

·        Saudi Arabian Airlines rezervasyonlarını teknik alt yapı izin vermediği durumlarda +90(212) 695 7373 nolu çağrı merkezimi arayarak satın alama işlemi yapılabilecektir.

 

İade/İptal/Değişiklik Hakkında

 

·        Web sayfamız üzerinden satın almış olduğunuz Saudi Arabian Airlines biletini havayolu tarafından konulmuş kurallara göre iptal/değişiklik/iade hakları verilmektedir. Bunun dışında hiçbir şekilde iade/iptal/değişiklik işlemi yapılamamaktadır.

·        İnternet üzerinden yapılan ödemelerde, iadesi mümkün olan biletlerin, iade işlemleri sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

·        Web sayfamız üzerinden alınmış biletlerde iptal/değişiklik/iade talep edilmesi durumunda servis Ücreti iade edilmeyecek olup, ayrıca servis ücreti uygulanabilmektedir.

 

Önemli Hususlarda Hatırlatma

 

Saudi Arabian Airlines zaman, zaman uçuşların kapasitesi üzerinde satış yapabilmektedir. Bu nedenle konfirme bileti ve rezervasyonu olduğu halde, uçuşu temin edilemeyen yolcularımızın Saudi Arabian Airlines dayanışma sisteminden faydalanmaları için check in kontuarlarına başvurmaları gerekmektedir.

Bu tarz durumlarda doğabilecek aksaklık ve sorunlardan hiçbir şekilde web sayfamız ve şirketimiz sorumlu tutulamaz ve hak iddia edilemez.

Saudi Arabian Airlines rezervasyon opsiyon tarihinde ve uçuşlarla ilgili bilgilerde değişik yapma hakkına sahiptir bu tür değişikliklerden doğacak sorunlardan web sayfamız ve şirketimiz sorumlu tutulamaz.

 

 

Bagaj Hakları

 

Saudi Arabian Airlines , uçuşun başladığı noktaya, bilet sınıfına, ücret sınıfına göre bagaj kg hakkını değiştirebilmektedir. Fazla bagaj için havaalanında ekstra ücret talep edebilmektedir.

 

 

Saudi Arabian Airlines , düzenlemiş olduğu kampanyaları, kuralları ve hakları haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 
Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Hakkımızda | Uçuş Bilgileri | Grup Rezervasyonu | Uçak Bileti | Havayolları | Ülke Rehberi | İletişim
SSL Sertifikası - Internnete Güvenli Alışveriş Türsab Belgesi - Ardasa Turizm IATA Belgesi - Ardasa Turizm
Çağrı Merkezi
Çağrı Merkezi Telefon Numarası +90(212) 695 7373
+90(850) 466 1 466
+90(532) 755 0849
Avcılar Ofis
T: +90(212) 695 2727
F: +90(212) 509 8448
İkitelli Ofis
T: +90(212) 549 6363
F: +90(212) 549 2270
Harbiye Ofis
T: +90(212) 509 8686
F: +90(212) 230 8786
Copyright © Bileteviniz.Com Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Ardasa Turizm Tic. Ltd. Şti. | Bileteviniz.Com bir Ardasa Turizm Markasıdır.